Ells

Komu není po ekonomické stránce přáno, ten určitě nevede jednoduchý život. Někdo takový si musí leccos odpírat a nejednou kvůli tomu klidně i vysloveně strádá.

Značky které vládnou světu miminek

Každý máme své oblíbené značky, ať už se jedná o značky oděvní, potravinové, či třeba ty v oblasti elektroniky. Když se však na svět chystá nový člen rodiny, musíme se seznámit s další spoustou značek, a to těch, které vládnou světu miminek. Zpočátku to může být složité, obzvlášť když nemáte po ruce někoho, kdo už sortiment dětského zboží nakupoval. Které značky jsou pro miminka nejlepší?

Kočárky

Až když se pustíte do výběru kočárku, zjistíte, že je jich na trhu spousta, a jen těžko se vybírá. Možná si řeknete, že není nutné tolik to řešit, vždyť přece všechny musely projít testy, a jsou tedy bezpečné. Otázkou však zůstává, zda se spokojíte s touto chlácholivou myšlenkou, nebo se postavíte realitě čelem. Kočárek je totiž pro první roky života vašeho dítěte nesmírně důležitý, a tak by měl být jak pohodlný a bezpečný pro dítě, tak i nenáročný na ovládání pro jeho rodiče. Kola, která nepropíchnete, odpružení, které zabrání nárazům na nerovném terénu, nebo také doplňky, jako je pláštěnka, či moskytiéra, jsou velmi důležitými kritérii při výběru.

dětská postýlka

V oblasti kočárků pak existují značky, se kterými rozhodně nešlápnete vedle, jelikož zajišťují maximální komfort. Které to jsou? Za ty nejlepší v poměru kvalita/cena/výkon můžeme považovat například kočárky značky Riko, Raf-Pol, nebo Lonex, u kterých nakoupíte nejlépe vybavená kombinované kočárky už v cenách okolo 10 000Kč.

miminko v kočárku

Postýlka

Ideálním prostředím pro bezpečný spánek miminka je dětská postýlka, která jej chrání ze všech čtyř stran. Důležité pak je, aby měla nastavitelnou polohu, alespoň ve dvou výškách. Novorozenec pak spává v nejvyšší poloze, aby se vám snadno vyndával, ale i ukládal, batole pak spává dole, a to pro případ, že když si začne samo stoupat, nevypadne ven. V oblasti značek dětských postýlek pak vedou Klups, Tomi, a Baby Design.

Lahvička

Ať už je vaše miminko kojené, nebo na umělé stravě, dříve či později budete nejspíš potřebovat kojeneckou láhev. U té si pohlídejte, aby byla vyrobena kvalitně, a bezpečně pro vaše dítě. Nejoblíbenějšími značkami lahviček jsou pak LOVI, Canpol Babies, a Philips.