Ells

Komu není po ekonomické stránce přáno, ten určitě nevede jednoduchý život. Někdo takový si musí leccos odpírat a nejednou kvůli tomu klidně i vysloveně strádá.

Dárky pro muže

Kupovat muži dárek je vždy to nejtěžší, co může být, protože mužům stačí opravdu jednoduchá věc a vystačí si s ní na několik let, takže pokud mu všechno normální koupíte, už pak bohužel nemáte co kupovat a nápadů taky není miliony, že jo. Nápady stále dochází, a navíc jsou některé nevhodné pro všechny muže, protože jsou třeba vymyšleny podle toho, jaké záliby muž má a pokud někdo nerybaří, horko těžko ho potěší nějaké rybářské potřeby. Proto je těžké něco celkově vybrat, protože musíme brát v potaz také jeho záliby a koníčky, podle nich můžeme vybrat správný dárek. No jo, ale co když muž nemá žádnou zálibu a žádný koníček?

páka

To se vám jistě honí hlavou, když něco vybíráte. Věřte nebo ne, každý má nějaký koníček nebo alespoň něco, co ho naplňuje a díky čemuž se cítí dobře. I váš muž (nebo člověk, kterému chcete dát dárek) má nějakou zálibu, jen si toho asi musíte mnohem více všímat, protože pokud to nevíte, tak jste si toho asi doteď nevšimli. Jistě ale po delším uvažování něco najdete. Pokud ne, tak jste zde správně a my vám představíme dárky pro pořádné chlapy, které jim zvednou hřebínek ještě výš! Ne, to je sice sranda, ale rozhodně je to potěší, to si pište. Jako první jim můžete koupit něco pořádně mužného. Co takhle kovaný meč GH Clever, nebo kovaný nůž?

muži

Co takhle můžou dělat s nožem? No, jednak to může být sběratelský kousek, protože tyto ručně vyráběné kované meče jsou opravdu kvalitní a ukázkové (a hlavně jedinečné), nebo s ním mohou řezat houby a budou se u toho cítit dost sexy, a nebo s tím mohou otevřít dopis a podobně. Zkrátka ho mohou použít ke všemu, na co se nůž hodí. Můžete jim koupit také nějaké přípravky na vousy, aby jim pořádně rostly. Toto koupíte samozřejmě jen mužům, kteří si vousy chtějí nechat narůst a ne někomu, kdo se holí. Pokud je to někdo, kdo se holí, kupte pořádnou kvalitní břitvu a přípravky na holení, to také potěší.