Ells

Komu není po ekonomické stránce přáno, ten určitě nevede jednoduchý život. Někdo takový si musí leccos odpírat a nejednou kvůli tomu klidně i vysloveně strádá.

Jak podpořit růst vlasů?

Naštěstí dnes existuje spoustu možností, jak docílit toho, že budete mít krásné vlasy. Nemusíte se spoléhat na drahé procedury, jako je prodlužování vlasů a podobně. Jak tedy na to, aby vám vaše vlasy rychleji rostly? Především, se o ně musíte dobře starat. Bez správné péče budete mít vlasy slabé, budou se lámat a vypadávat vám.

vlasy

Snažte se vlasy nemýt moc často. Ideální je jednou týdně ale je jasné, že pokud se vám vlasy rychle mastí, týden u vás nepřipadá v úvahu. Snažte se alespoň interval mezi mytím postupně prodlužovat. Používejte kvalitní šampóny, nejlépe bez silikonů, které z vašich vlasů opravdu odstraní všechny zbytky přípravků. Vždy použijte kondicionér a jednou za dva týdny hydratační masku. Vlasy si rozčešte ještě vlhké, zvláště, pokud máte vlnité vlasy. Ty by se za sucha neměli česat vůbec.

Konečky nejvíce trpí na ničení vlasů, proto používejte i různé výživné oleje, které vaše konce vyživí a nebudou působit tak nezdravě a roztřepeně.

Jednou za čas si také můžete dopřát masáž vlasové pokožky vyživujícím olejem. Vlasy vám vyrůstají z vlasové pokožky a pokud ji dodáte výživu a prokrvíte ji masáží, je pravděpodobné, že vám vlasy rychleji porostou. Musíte ale masáže dělat pravidelně, jednorázová žádný velký efekt mít nebude.

vlasy

Skvělé je i podpořit růst vlasů různými doplňky stravy. Dnes v lékárnách a na různých e-shopech již seženete různé vitamíny, které jsou přímo zaměřené na to, aby urychlili růst vašich vlasů a aby je udělali kvalitnějšími. Většinou se jedná o soubor různých vitamínů a přírodních látek. Mezi ty, které mají pozitivní vliv na růst vlasů řadíme vitamíny A, B3 nebo E. Jako vedlejší účinek mohou mít tyto vitamíny na svědomí to, že vám rychleji porostou řasy a obočí. Existují ale i speciální séra, která jsou určená přímo na růst řas https://www.pulo.cz/serum-pro-rust-ras-a-oboci.html.