Ells

Komu není po ekonomické stránce přáno, ten určitě nevede jednoduchý život. Někdo takový si musí leccos odpírat a nejednou kvůli tomu klidně i vysloveně strádá.

Ani ty nejlevnější bazény do země vás nezklamou

Jaký je rozdíl mezi nadzemním a zapuštěným bazénem, ví každý. Nemusíme vám ani popisovat, v čem se liší a sami si dovedete ve svých představách navodit reálný obraz obou typů nádrží. My bychom vám rádi pouze připomněli, jaké výhody mají i ty nejlevnější bazény do země ve srovnání s těmi nejdražšími bazény pokládanými na trávník.

dno bazénu

Vstup do vody https://www.epravo.cz/top/clanky/postoupeni-casti-pohledavky-zajistene-zastavnim-pravem-zapsanym-ve-verejnem-seznamu-106348.html%3Fmail – zapuštěné bazény mohou mít velmi pohodlné schůdky ve stylu klasických schodových stupňů, které jsou bezpečné i pro děti. Kromě toho je velmi snadné na takové schody usednout a pomalu se do vody sklouznout. Do zapuštěného bazénu se vám dobře vleze i sesuvem z jeho okraje směrem dopředu, i zezadu. Do nadzemního bazénu musíte vstupovat po kovových schůdcích a ty mohou být nebezpečné tím, že vám mohou podkluzovat, anebo se při špatně zajištěné pokládce mohou naklonit a s vámi zřítit.

zapuštěný bazén

Tvar – zapuštěné bazény mohou mít libovolný tvar a tím pádem vám mohou zdobit zahradu podle vašeho vlastního vkusu. Bazén nemusí být obdélníkový nebo kruhový, klidně si můžete nechat zhotovit nádrž i v nepravidelných křivkách parabol či elipsy. S nadzemními bazény nemáte moc na výběr, nejčastěji jsou kruhové a některé mohou být oválné nebo dokonce obdélníkové, ale s nepravidelnými tvary tu nepočítejte, protože by byl takový bazén velmi drahý a prodražil by se zejména na výrobních nákladech. A možná, že by to ani nevypadalo zrovna atraktivně.

Skákat do vody je přirozené – při skoku do vody se odbourává adrenalin a mizí stres. Je to jeden z velmi účinných antistresových úkonů, tak proč si jej nedopřát. Pokud jdou na vás chmury, trápí vás deprese a cítíte se mizerně, doplňte do těla zásoby hořčíku, dopřejte si pomerančový džus a salát z listové zeleniny, ale ještě před tím si zaskákejte do bazénu. Pokud netrpíte závažným fyziologickým problémem, mělo by to zabrat.