Ells

Komu není po ekonomické stránce přáno, ten určitě nevede jednoduchý život. Někdo takový si musí leccos odpírat a nejednou kvůli tomu klidně i vysloveně strádá.

Led žárovky s napájecím napětím 12V jsou jedinečné

Na trhu existuje poměrně dost silné zastoupení ve výběru kvalitních a úsporných žárovek. V podstatě bude rozhodující, kam chceme žárovku umístit, do jakého svítidla a také prostoru. Různé tvary mohou být snadno matoucí a tak je důležité znát rozměry jako je délka, šířka a patice nebo závit. Podle toho se budu odvíjet další hodnoty, které si můžeme stanovit podle požadavků. Například LED žárovky 12V nám poskytují pěkné, neblikající světlo, které je po rozsvícení ihned k dispozici a to dokonce v plném výkonu. Pořizovací cena může být sice o trochu vyšší, ale to nic nemění na tom, že investici budeme mít během pár měsíců zpět doma a ještě si můžeme užívat rozmanitosti a sytosti světla.
světlo v dětském pokoji

Světlo má svoji barvu

Například si můžeme vybrat barvu světla, o které rozhodují Kelviny. Každý zdroj může mít odlišné parametry. Jejich rozpětí je od 1 800 až do 16 000 K. Tím pádem každý typ světla bud mít jinou barvu neboli chromatickou teplotu. Některé můžeme světlo vnímat jako více modré, jiné do žluta nebo dokonce dočervena a rozhodně to není tím, že bychom si koupili barevné žárovky. Nejen, že světlo má svoji barvu, ale také svůj rozptyl. Platí všeobecně, že čím bude větší úhel, tak můžeme počítat s větší osvícenou plochou. A co je skutečností, že LED žárovky mají skutečně široký rozptyl, standardně 120°úhel vyzařování, což je staví na přední příčku.
luxusní domácí interiér

Co od žárovky očekáváme?

Aby kvalitně svítila a to i v širším úhlu, ne jen směrem dolů na nasměrovaný cíl. Ačkoliv to není špatné třeba u čtení nebo ručních prací jako je pletení nebo háčkování.
osvětlená koupelna

Pokud možno, aby dlouho sloužila a přinesla do rodinného rozpočtu úsporu.

Snadno se svítidlo udržovalo a bylo efektivní ve svém světelném toku.

Neoslňovala, ale svítila skutečně tak, že se při ní dá pracovat a vyrábět.

Neobsahovala jedovaté látky, jako je například rtuť.

Byla ekologická a neznečišťovala životní prostředí.

Svítila ihned po rozsvícení a to stejnou intenzitou.

Category Nezařazené