Ells

Komu není po ekonomické stránce přáno, ten určitě nevede jednoduchý život. Někdo takový si musí leccos odpírat a nejednou kvůli tomu klidně i vysloveně strádá.

Muži ve znamení ryb

Vybrat dárek tak, aby udělal radost a potěšil, je velké umění. Které se nenaučí všichni. Platí to obzvláště u mužů, kteří mají jasnou představu, jak by měl dárek vypadat. Ale obdarováváni jsou vždycky něčím, co se líbí jejich partnerkám. Proto je potřeba si dát práci a dárek už dopředu dobře promyslet. Muži narození ve znamení Ryb oplývají silnou fantazií a rovněž mají sklon k duchovnu. Což by naznačovalo, že výběr dárků nebude jednoduchý. Tito partneři sice oplývají klidnou povahou, jsou ohleduplní k okolí. Ale rovněž jsou citliví. Většina z nich disponuje uměleckými sklony a umění bývá jejich koníčkem i v případě, že sami netvoří. Ať už je to výtvarné umění, hudba či knihy. Jsou to idealisté a jejich silnou stránkou jsou morální principy, které pevně dodržují a rovněž obětavost. Domácí pohoda v pevném rodinném zázemí má u nich nejvyšší prioritu.

Muž ve znamení Ryb

Proto určitě zájezdem do exotických končin a divočiny jim radost neuděláte. Vzhledem k tomu, že muži ve znamení Ryb jsou umělecky nadaní, jedním z vítaných dárků je obraz. Ideálně dílo jejich oblíbeného umělce. Nebo ručně vyrobený umělecký předmět. Překvapit svého partnera je množné i obrazem, který si sami namalují podle čísel. Dárkově zabalené malířské plátno, na kterém je spousta malých plošek, které se vybarvují přiloženými barvami podle originální předlohy. Kdo nezkusil netuší, jak dokonalý obraz lze tímto způsobem namalovat. A jaký klid a pohodu lze při jeho tvorbě zažít.

Výlet na lodi

Rovněž duchovní literatura je pro muže, narozené ve znamení Ryb, vítaným dárkem. Jenom je potřeba, před návštěvou knihkupectví zjistit, jaké tituly už v jeho knihovně jsou. Pozvání do divadla či na koncert vážné hudby, ve spojení se sváteční večeří, je rovněž ceněno. Stejně tak dárkový poukaz, který lze využít při vstupu do galerií, muzeí či jiných historických památek. Pokud chcete přidat k dárku i trochu humoru, pozvěte muže narozeného ve znamení Ryb na společnou plavbu lodí. Spojenou s koupáním v řece, přehradě, rybníku. Ať si užije radost ve svém přirozeném prostředí.