Ells

Komu není po ekonomické stránce přáno, ten určitě nevede jednoduchý život. Někdo takový si musí leccos odpírat a nejednou kvůli tomu klidně i vysloveně strádá.

Neokoukané schody

Točité schody jsou docela pěkné. A mě to https://www.pravidla.cz/pravopis/24297-uznat.html stále připomíná, jako kdybych byla někde na hradu anebo na zámku, protože si pamatuji, jak jsme s rodiči byli na hradu se podívat na nějaké památky. A prohlédnout si celý hrad. A musím říct, že hrad byl opravdu obrovský. A taky jsem chtěla poznamenat, že opravdu u každého schodiště byly točité schody. Točité schody jsou velmi krásné a taky působí velmi barokně. Tedy alespoň podle mě. A mě to tak připomínalo vždycky. Navíc točité schody jsou taky takové, že to je docela zábavné po nich chodit. Tohle mi vždycky říká můj bratr.

Kvalita je na prvním místě.

Říká mi, že vždycky, když šel u kamaráda opilý, tak se vždycky motal po točitých schodech. Takže nevím, jak to myslel, ale že by byly točité schody nebezpečné? Já si myslím, že určitě ne. A že si tohle můj bratr musel vymyslet. Protože nechápu, proč by točité schodiště mělo být nebezpečné. Mně se právě strašně moc líbí. Je takové dekorační. A nezabere ani moc místa. Protože když jsem to propočítala, tak točité schody opravdu zaberou méně místa než klasické schodiště.

Design schodů je různý.

A já si myslím, že v dnešní době má opravdu každý malý byt anebo domek. A že aby ušetřil místo, tak si pořídí buď vytahovací a zatahovací schody anebo si pořídí točité schody. Toto už záleží pouze ale na každém z nás, jaké schody si člověk sám vybere. A taky záleží na tom, jaký na to mám rozpočet. Protože někdo si může dovolit točivé schody drahé a někdo zase levné. Nebo vy nechcete žádné schody? Já si myslím, že kdybych já v budoucnu dělala své schody, tak bych tam musí mě chtěla točité schody. Protože točivé schody jsou takové neokoukané a působí opravdu moc pěkně. A musím uznat, že všem se takové schody moc líbí. Ptala jsem se jen tak mimochodem kamarádů a ti mi taky řekli, že točité schody jsou opravdu moc pěkné. A kam vy byste dali točité schody?

Category Nezařazené