Ells

Komu není po ekonomické stránce přáno, ten určitě nevede jednoduchý život. Někdo takový si musí leccos odpírat a nejednou kvůli tomu klidně i vysloveně strádá.

Práce se systémy

Mnohokrát už jsem si říkala, jaká práce může být zajímavá pro muže. Protože jsem stále byla sama, tak jsem ani nevěděla, jaké jsou různé práce pro muže. Jaké zaměstnání je může bavit a tak podobně. Proto jsem se zeptala svého nyní bývalého přítele, jaké zaměstnání by ho asi bavilo, když je muž. Protože na příklad jsou taky různé zaměstnání, které třeba my ženy nemáme rádi. A to třeba práce na stavbě. A přítel mi řekl, že kdysi pracoval v práci, která se zajímá o elektroinstalaci a taky měření nebo regulace bytových jednotek.

Některé práce musí být precizní.

Nevěděla jsem samozřejmě, co tohle znamená. Tak mi přítel řekl, že se jedná zejména o vytápění anebo větrání a klimatizování budov. Tak o by mě opravdu moc nebavilo. Podle mě je to typická mužská práce. A podle mého názoru je to skvělé, protože v dnešní době se drží v bytech opravdu plíseň, takže její zamezování se vyplatí a je to velké plus. A to hlavně v těch starých domech. Tohle vím, protože babička, která má taky starý dům, tak taky trpí velice často na plísně.

Některé práce mají muži rádi.

A řeknu vám, že je to velice nepříjemné a taky nepohodlné, protože to velice zapáchá. Takže jsem si řekla, že opravdu je prima, že přítel se v tomhle vyzná, protože alespoň nám může taky kdykoliv pomoct, kdyby se u nás objevila plíseň. Potom jsem se taky zaměřila na fakt, že řídící systémy se taky musí pořádně dělat, aby skvěle fungovaly a aby byly správně udělané. Takže jsem si řekla, že řídící systémy jako například výrobní technologie nebo průmyslové provozy se musí dodržovat opravdu skvělé postupy, aby všechno k sobě pasovalo. Zajišťují tady taky instalaci rozvodů, což se mi líbilo, protože přítele řekl, že na to musí být opravdu člověk školený. jsou tady také různé systémy s operátorským panelem, které se využívají opravdu často a zákazníci jsou velice spokojení. Jsou různé technologie, jako například řídící systémy technologie-budov.cz, které se musí pečlivě dodržovat, protože ty jsou velice důležité.