Ells

Komu není po ekonomické stránce přáno, ten určitě nevede jednoduchý život. Někdo takový si musí leccos odpírat a nejednou kvůli tomu klidně i vysloveně strádá.

Dejte sbohem nájmu

Chcete mít klid a soukromí, a toužíte po bydlení ve svém vlastním domě? Chcete mít dostatek prostoru pro celou svou rodinu a všechny svoje věci? Pak byste určitě rádi bydleli v domě, který bude jen a jen váš. Díky nám jej můžete mít. Rádi vám ho postavíme, stačí abyste měli pozemek a finance případně financování. Nemusíte si dům přece stavět sami, ale můžete si zvolit dobrou stavební firmu, která vám dům postaví, a vám předá klíče.

stavba domu

Stavíme domy na klíč, a naši klienti si mohou vybrat z mnoha předem připravených projektů. Jde o bungalovy, které jsou v posledních letech velmi oblíbené. Prohlédli jste si naši nabídku, a nic vás nezaujalo? Nevadí, protože vám rádi navrhneme individuální projekt Enerdomy.cz, který vám bude sedět. Zpracujeme všechny vaše požadavky, a výsledkem bude návrh domu přesně pro vaše potřeby. Můžete si zvolit dřevostavbu nebo zděný dům, přičemž obě varianty splňují požadavky na pasivitu. Získáte tedy energeticky méně náročný dům, kde minimalizujete své náklady na bydlení.

nový bungalov

Proč si vybrat nás? Máme za sebou řadu zkušeností, jsme profesionálové, dokážeme vám zajistit stavební povolení, používáme moderní stavební materiály, dodržujeme termíny a hlavně vám postavíme kdy široké síti dodavatelů a řemeslníků kompletní dům od základů až po střechu. Našim cílem je dodat hotový dům, který je připravený ke stěhování. Jednou věci si musíte zařídit sami – a to je kuchyňská linka. Většina lidí ji chtěla podle sebe a nevyhovují jim typizované linky. Jinak získáte dům ve standardní jakosti, kde nic jiného nechybí.

Mezi naše klienty patří i pár známých osobností, které jsou s naší prací velmi spokojené. Prohlédněte si naše reference, a vyberte si dům, který může být zanedlouho váš. Neztrácejte čas, a řešte své bydlení co nejdříve – ať na vás zbude termín, zakázek nestíháme realizovat velké množství ročně, protože dbáme na kvalitu.