Ells

Komu není po ekonomické stránce přáno, ten určitě nevede jednoduchý život. Někdo takový si musí leccos odpírat a nejednou kvůli tomu klidně i vysloveně strádá.

Striptýz pro nezadaného kamaráda

Chcete překvapit vašeho kamaráda, o němž víte, že je nezadaný, a že i přesto miluje pohled na obnažené ženské křivky? Můžete pro něj přichystat tak trochu netradiční narozeninovou párty.

Miluje ženská těla

Ženské tělo patří k nejkrásnějším božským výtvorům, jaké existují. Kdyby tomu tak nebylo, nepořádali bychom soutěže „královen krásy“, známé jako Miss, a lidská sexualita by v podstatě ztratila na významu. Jistě, že se milujeme zejména pro své morální vlastnosti, ale přirozené je i vyjádření radosti z něčeho rozkošného a nádherného. Pohled na překrásné, oblé ženské křivky je nesmírně vzrušující a jistě se nelze divit Josefu Abrhámovi, který se na srazu abiturientů ve filmu „Vrchní prchni“ svěřil svému středoškolskému profesorovi, jak moc se mu líbí ženy.

dvě letušky

Jestliže váš kamarád, pro něhož chcete uspořádat striptýz v Brně, obdivuje přirozenou ženskou tělesnou krásu, neváhejte ani okamžik. Zvolte vhodný termín a optimální prostředí, kde se striptérka může odhalit, aby to mělo skutečně pozitivní efekt. Zejména pro svobodné, rozvedené či obecně nezadané muže to může být velmi vzrušující a inspirativní podnět.

nahé ženské tělo

Vyberte mu kostýmek

Stalo se vám někdy, že jste obdivovali krásu letušek při vaší cestě na vysněnou dovolenou? Letušky bývají velice pohledné a mnoho mužů vzrušují už jen při pouhém kontaktu tváří v tvář, aniž by odhalily ze svého těla sebemenší erotický detail. Pro některé citlivé jedince mohou již pouhé vzpomínky na blízkost takové ženy znamenat velmi mnoho v průběhu masturbace.

Objednaná striptérka se může obléknout jako letuška a dotyčnému oslavenci pak dokáže navodit takové vzrušení, že to může být jedním z nejkrásnějších prožitků v životě. Jen si představte, jak postupně odhazuje čepici, kostým a halenku, a jak nakonec svléká tělové punčochové kalhoty, podprsenku a kalhotky.