Ells

Komu není po ekonomické stránce přáno, ten určitě nevede jednoduchý život. Někdo takový si musí leccos odpírat a nejednou kvůli tomu klidně i vysloveně strádá.

Věk a ložnice


Faktem je, že se nedá nic dělat proti věku samotnému. Zde je skutečně všechen boj marný. Tok času nezadržíme. To lze jen ve vědeckofantastických románech, povídkách a filmech. Ale ve skutečnosti jen těžko. My však nebudeme upírat času jeho běh, ale podíváme se na jeho vliv. Ten se ovšem dá jakž takž upravovat. Pokud jde o vzhled, existuje spousta pomůcek. Dámy znají. Nechají si šediny přebarvit na černo, jako kdysi, nebo na modro, jako dnes. Dámy se domnívají, že jsou neodolatelně krásné s červenými vlasy a my jim to samozřejmě nebudeme vyvracet. Také různá malovátka dámu http://www.spolecenske-stolni-hry.cz/navody-ke-spolecenskym-hram/dama.php mohou omladit, ale to je vše jen vnější slupka. Kdo ví, jaké je to vevnitř.

ložnice

Chrabří mužové takové potíže více méně neřeší. Tedy co se týče vzhledu. Mají jiné starosti. Když už totiž dosáhnou určitého věku, dojde u nich k nemoci, jenž vlastně snad ani nemocí není. Dostaví se totiž erektilní dysfunkce a většinou to muže hrozně sebere. Ne všechny stejně, a ne všichni stejně jsou na něco takového připraveni. Ti, kteří si o tom něco přečetli, ti připraveni jsou a je vysoce pravděpodobné, že pomocí některých léků si toho ani partnerka nemusí všimnout.

žena středního věku

Ti, kteří si nic nepřečetli a nevědí, že je to nemoc všech mužů na celém světa začnou panikařit, hledat chybu v sobě, a nakonec se stáhnout do ulity mlčení. Postelovým hrátkám s partnerkou se začnou vyhýbat a je to opravdu velký průšvih. Co si o nich má pak jejich žena myslet? No, že mají jinou ženu. Takto končí některé dlouhodobé vztahy. Muž moudrý, který si něco přečetl má jistě i pomocníka. Může to být například Kamagra. Tento lék obsahuje Sildenafil, který je hlavní složkou všech léků pro muže, kteří mají potíže s erekcí. Někteří pánové jej užívají pravidelně a jejich žena o tom nemá tušení, protože jejich výkon je pro ni naprosto dostatečný. Takže pánská nemoc se jejich vztahu vůbec nedotkne.

Category Nezařazené