Ells

Komu není po ekonomické stránce přáno, ten určitě nevede jednoduchý život. Někdo takový si musí leccos odpírat a nejednou kvůli tomu klidně i vysloveně strádá.

Výhodné ceny za super bydlení

Koupě bytu je rozhodně i v dnešní době velmi dobrá investice, nicméně kde brát a nekrást? Obytné nemovitosti zrovna nezlevňují, právě naopak. Jsou dražší než kdykoliv předtím, což jejich dostupnost znesnadňuje nejen nižší střední třídě, ale také i lidem s nadprůměrnými příjmy. Hlavně ve větších aglomeracích je stále větší problém najít alespoň malou garsonku za cenu, která by nebyla nemravná. Problém může být i získání hypotéky, a to ne zrovna malý. Úroky jsou v současné době nastaveny skutečně vysoko a i podmínky, za kterých je možné na bankovní půjčku dosáhnout, už zdaleka nejsou tak přívětivé jako v předchozích letech.

financování domu

Není tak divu, že řada lidí se raději bez vlastního bydlení obejde, případně se poohlíží i po jiných, cenově zajímavějších možnostech. To mohou být kupříkladu i české mobilní domy. Hlavně ty z poslední generace stojí opravdu za to a nejsou vůbec drahé.

Vnitřní vybavení je více než uspokojivé

O mobilních domech koluje celá řada fám. Některé jsou relevantní, jiné naopak zcela živé. Mezi ty pravdivé patří třeba fakt, že nejsou příliš prostorné. Ano, nejedná se o obydlí, které by bylo vhodné pro rodiny s více dětmi, nicméně nejde ani o žádnou katastrofu. Moderní mobilní domy jsou určeny hlavně pro jednotlivce, respektive páry s maximálně jedním dítětem. Nejsou tedy pro každého. Kdo se však již rozhodne žít v takovémto obydlí, bude pravděpodobně dost spokojen. Bydlení na kolečkách totiž mimo jiné nabízí i docela dobře zařízený interiér. Nábytek i mnohé elektrospotřebiče jsou již v ceně celého objektu, takže člověk nemusí na nic připlácet a je možné bydlet prakticky hned po podepsání smlouvy.

Hlemýžď

Vyhovují i podnikatelům

Mobilní domy jsou poměrně levné, a i když nenabízejí uvnitř tolik místa, kolik by si běžný člověk asi představoval, pořád jsou docela prostorné. I proto se zamlouvají i mnoha podnikatelům, kteří si mohou tato obydlí přetvořit zcela k obrazu svému.