Ells

Komu není po ekonomické stránce přáno, ten určitě nevede jednoduchý život. Někdo takový si musí leccos odpírat a nejednou kvůli tomu klidně i vysloveně strádá.

Základy líčení

Každá žena chce být krásná a dokonalá. Ale ne všechny jsme se narodili s bezchybnou pletí, obočím nebo nás nezdobí dokonalé rty. Ale to přece vůbec nevadí. K tomu nám přeci slouží kosmetika. Která právě nedostatky skryje a přednosti pozdvihne a zdůrazní. Stačí se naučit jen pár triků a používat je správně. A nikdo si skoro ani nevšimne, že jste nalíčené. Budete krásné a přirozené. A o to tu přeci jde. Není důležité mít na sobě hromadu líčidel, která pak ve finále vypadají lacině a uměle. Chce to skloubit přirozenost s líčidly. A na to existuje pár základních rad.

kosmetika

Takže na decentní líčení budeme potřebovat: make-up, podkladová báze, krém, korektor, pudr, řasenku, tvářenku. Jako první je důležité si dostatečně vyčistit pleť. První krok je pleťové mléko. Naneseme na vatový tampon a krouživými pohyby vyčistíme celou pleť. Poté opakujeme celý proces ještě jednou. Akorát s pleťovou nebo micelární vodou. Pak nás čeká nanesení lehkého denního krému. Většinou volíme hydratační nebo výživný. Naneste make-up na hřbet ruky. Pomocí houbičky nebo prstu neneste make-up na obličej a jeho linie. Určitě nekončete na konturách obličeje, ale pokračujte až na krk a dekolt.

líčení

A nezapomeňte poté zafixovat tuhým pudrem. Pokud jsou na vaší pleti červené nedokonalosti a pupínky použijte korektor. Ten můžete nanést i na vaky pod očima a kruhy. Naneste na pleť a poklepáváním vpravte do pokožky. Když nanášíte oční stíny světlý stín vždy aplikujte na vnitřní koutek. Směrem k vnějšímu koutku stín ztmavte. A jako skvělý tip poslouží aplikace světlého stínu přímo pod linii obočí. Tvářenku nanášíme na štětec stačí trošku a aplikujeme přes lícní kosti. Řasenku vždy nanášíme jen v jedné vrstvě. A na rtech při denním líčení vždy nejlépe vypadá přirozený odstín. Po dokončení líčení je důležité používat fixační sprej. Zaručí Vám, že vaše líčení zůstane stále stejné i po dobu několika hodin. Nebude se rozmazávat a netratí na svoji kráse.