Ells

Komu není po ekonomické stránce přáno, ten určitě nevede jednoduchý život. Někdo takový si musí leccos odpírat a nejednou kvůli tomu klidně i vysloveně strádá.

Jaké jsou výhody nebankovního úvěru?

Nebankovní společnosti znamenají stále pro řadu lidí poskytovatele úvěru, kteří se mohou pyšnit pouze nevýhodnými nabídkami na předražené úvěrové produkty. Ovšem je na čase tento zažitý mýtus jednou pro vždy vyvrátit. Oni totiž ani bankovní půjčky nejsou vždy tak výhodné, jak by se na první pohled mohlo zdát. Pojďme se teď společně podívat na několik výhod, které od sebe odlišují bankovní a nebankovní sektor.

  • Rychlost vyřízení úvěru

Bankovní instituce si s vyřizováním úvěru dávají načas, to platí dvojnásob, pokud se jedná o hypotéku. Čekací lhůtu je možné zkrátit jen za předpokladu, že se jedná o klienta banky, který zde má vedený i běžný nebo spořicí účet a má již určitou finanční minulost. Pro nové příchozí klienty, kteří žádají o úvěr, se čekací lhůta může mnohdy protáhnout i na několik týdnů. To samozřejmě nemusí být až takový problém, tedy za předpokladu, že nepotřebujete mít peníze k dispozici co možná nejdříve. A pokud ano, raději zavítejte právě do některé z nebankovních společností.

Úvěrová smlouva

Nebankovní společnosti jsou však při vyřizování úvěrových produktů mnohem vstřícnější. Pokud potřebujete peníze co možná nejdříve s ohledem na špatnou finanční situaci, tak vám maximálně vyjdou vstříc. V případě menších úvěrů získáte peníze ihned při podpisu smlouvy. U větších se pak jedná o několik dnů. Vyřízení úvěru je navíc velmi rychle a bez zbytečného papírování a byrokracie. Krom rychlých spotřebitelských úvěru nabízí některé společnosti třeba i nebankovní hypotéku bez registru https://nebankovnihypoteka.cz/. Ta slouží primárně pro žadatele, kterým banka odmítá půjčit.

Podání rukou

  • Úvěr pro každého

Abyste mohli o úvěr v bance zažádat, musíte disponovat dostatečnou bonitou. Ne každý je však pro banku vyhovující žadatel a společně se zpřísňujícími podmínkami úvěrů, přibývá i jejich počet zamítnutí. Získat úvěr v „nebankovce“ je ale o poznání snazší.

Category Nezařazené