Ells

Komu není po ekonomické stránce přáno, ten určitě nevede jednoduchý život. Někdo takový si musí leccos odpírat a nejednou kvůli tomu klidně i vysloveně strádá.

I disky mají svou roli

Když nějakému motoristovi na jeho vozidle opravdu záleží, pochopitelně se o toto stará. A to určitě neobnáší jenom to, že by do něj tankoval pohonné hmoty a měnil v něm olej, případně občas dofouknul prázdnější pneumatiku. Skutečný motorista hodný nosit toto označení dbá i na spoustu dalších věcí, jež se jeho plechového miláčka týkají. A nedopustí, aby na něm bylo něco nedokonalé nebo dokonce poškozené a nefunkční.

Prostě si někdo takový své vozidlo opečovává, někdy dokonce ne nepodobně panu Kopeckému ve staré a zdařilé české komedii. A tak mu neunikne třeba ani nedokonalý nebo i žalostný stav disků jeho kol.

kolo s diskem

Ano, i takové disky lehce přijdou k úhoně. Kromě toho, že každá barva jednou oprýská (v duchu starého vtipu z dob socialismu, že jediný lak, který nikdy neodprejskne, je Bilak), mohou být tyto i odřené, i zdeformované a jinak poškozené. Prostě se na nich podepisuje čas a případně i jízda po neideálních vozovkách, eventuálně i havárie. A opravdový motorista to nenechá být jen tak.

A co se dá s takovými koly a disky na nich dělat? Je toho vlastně dost, co si můžeme představit pod pojmem renovace alu kol. Takové disky kol se dají pískovat, odlakovat, balotinovat a lakovat, narovnávat… Prostě se s nimi dá dělat všechno, co s nimi jenom profesionálové dělat dokážou.

kus disku

A není divu, že když někdo o své auto dbá, neponechává nic stranou, disky jeho kol nevyjímaje. Protože chce, aby bylo vše dokonalé, aby byla na takové vozidlo radost pohledět. A nejen to. I takové zdánlivě banální disky kol totiž mají u auta svůj nesporný význam.

A ani vy byste neměli tuto záležitost podceňovat. Měli byste se na své disky také podívat a případně se také rozhoupat a nechat si na nich něco změnit k lepšímu. Přinejmenším proto, aby pak vaše vozidlo lépe vypadalo. Což s opravenými a vylepšenými disky určitě bude.

Category Nezařazené