Ells

Komu není po ekonomické stránce přáno, ten určitě nevede jednoduchý život. Někdo takový si musí leccos odpírat a nejednou kvůli tomu klidně i vysloveně strádá.

Životní cesta

Taky máte určenou svou životní cestu? Třeba například to, jak žijete? Myslím si, že mnoho lidí ani neví, že žije nějaký ten svůj život, nějaký svůj lifestyle. Myslím si, že by asi si měl každý uvědomit, jak vůbec žije. Protože v dnešní době je to tak, že každý jí většinou takové to špatné jídlo, kde jsou samé konzervanty a umělá barviva. Já vím, že si vždycky říkáte, že na tom nic není. Že to jíte opravdu celý život a že to je to taky vaše rodiče a že jim nic není a jsou zdraví. To je dobře, přeji to všem, aby byli zdraví. Jenomže stejně není dobré do sebe cpát samé cukry a tuky, spíše dbát na zdravý lifestyle.  Já to chápu, je to taky z části pravda.

Ráda relaxuji.

Protože když to tak vezmu, tak skoro v každém jídle je něco špatného, co by naše tělo vůbec nemělo jíst. Jenomže každý má svůj lifestyle a do toho mu nikdo nemůže kecat. Možná tak lékař, když se mu něco na vašem zdravotním stavu nelíbí. Pamatuji si, jak jednou jsem byla na jedné přednášce, kde byl lékař a výživový poradce. A samozřejmě, že začali hovořit, že v dřívějších dobách, například někde ve středověku, taky ti lidé jedli pouze zdravě. Pravěcí lidé jedli to, co si zrovna ulovili. Takže konzumovali většinou čerstvou zeleninu ovoce anebo syrové maso. Ale víte, že taky syrové maso není zdravé?

Klid a kouzlo přírody.

 Jenomže oni se taky naučili syrové maso zpracovávat. Takže tady už vznikl nejspíše první lifestyle. Někde ve středověku anebo v pravěku. Nicméně jsme ale v moderní době, kde se to lifestylem jenom hemží. Existují už taky takové časopisy, které lidem radí, jak měli správně žít. Čtete nějaký takový lifestylový časopis nebo ne? já ano. Já totiž časopisy mám hodně ráda a opravdu je čtu každý den. taky odebírám dva lifestylové časopisy a musím říct, že mě to hodně baví. Jsou tam různé informace nebo rady, jak si zlepšit svou fyzickou kondici nebo zdraví. A to je podle mě hodně důležité.