Ells

Komu není po ekonomické stránce přáno, ten určitě nevede jednoduchý život. Někdo takový si musí leccos odpírat a nejednou kvůli tomu klidně i vysloveně strádá.

Malí muži

Muži vždycky byly silnější než my ženy. Proto se mi taky velmi nelíbilo, když můj přítel byl takový mohutný, že to vypadalo, že by mohl hory přenášet. Já jsem totiž taková, že jsem hodně submisivní a potřebuji k sobě muže, co je jako hora. Tudíž vždycky chci vedle sebe nějakého muže, který je silný a taky vysoký. Kolikrát jsem ale měla smůlu, že o mě projevili zájem pouze takoví muži, o které jsem neměla vůbec zájem. Nemohla jsem mít nikdy jiného může, který je menší než já. A právě se mi stala jedna kuriozita, která se týká výšky muže. A tu vám napíšu. Jednou jsem si dala rande, bylo to přes internetovou seznamku.

Muži jsou sví.

Potkala jsem tam opravdu krásného muže na seznamce. Opravdu podle fotek vypadal dokonale a já musím říct, že i jeho úsměv byl opravdu okouzlující. Psali jsme si spolu asi deset dní. A taky jeho psaní byl perfektní a já jsem si řekla, že si skvěle rozumíme i v psaní. Takže už nic jiného nezbývalo, než se potkat osobně a popovídat si. Dali jsme si sraz někde v kavárně, kde jsme si řekli, že si vypijeme kafe a uvidíme, co se stane dál. A když jsem přišla do kavárny, tak on tam ještě nebyl. Sedla jsem si na smluvené místo a čekala jsem. A asi za pět minut přišel. A vůbec mi nevadilo, že přišel pozdě, ale vadilo mi opravdu něco jiného.

S muži je ale zábava.

Opravdu vám nekecám, ale ten muž měřil tak sto šedesát centimetrů, zatímco já skoro sto osmdesát centimetrů. Takže vůbec nevím, že tohle mužům nevadí. Jim nevadí, že vedle ženy bude muž vypadat jako trpaslík?  Já, kdybych byla mužem tak, tak bych asi hned utekla. Vy byste chodili s mužem, který je skoro o dvacet centimetrů menší než vy? Silně pochybuji. Nevím jak vy, ale tohle se mi u mužů opravdu nelíbí. Navíc se mi líbí, kdybych se mohla pokaždé vrhnout do silné mužské náruče. A co bych dělala s nějakým trpaslíkem? Ani nechci pomyslet.