Ells

Komu není po ekonomické stránce přáno, ten určitě nevede jednoduchý život. Někdo takový si musí leccos odpírat a nejednou kvůli tomu klidně i vysloveně strádá.

Reklama a online svět

Dnešní online svět a online reklama je taková, že ji využívá opravdu každý. A vážně ve svém okolí neznám nikoho, kdo by neuměl zacházet s počítačem. Nebo alespoň ty úplné základy. Například moje máma se naučila s počítačem zacházet ve svých padesáti letech. A musím zmínit, že začátky byly pro ni opravdu krušné, protože se bála mačkat na klávesnici, že by ji prý zničila. Protože bratr si koupil opravdu skvělý počítač, za který dal skoro asi třicet tisíc korun. A moje máma se na něm měla učit. Bratr měl totiž herní počítač, protože byl herní maniak na počítačové hry.

Online blog mě taky moc baví.

A proto máma kvůli této ceně se bála na ten počítač stáhnout. Nicméně ale nakonec se překonala a naučila se založit si email a taky na různé stránky, které ji zaujmou. Máma hlavně se naučila to, jak nakupovat online přes e-shopy. To je její největší záliba. A i když říkala, že to moc využívat nebude, tak opak je pravdou. Protože na počítač je opravdu každý den. Já jsem taková, že přes počítač raději pracuji. Ráda dělám různé grafy anebo grafiku, která se zabývá třeba různými logy pro firmy.

Online práce nemusí být složitá.

A reklamy nebo reklamní spoty. Jedná se třeba taky například o SEO optimalizaci test anebo SEO pro wordpress. Baví mě psát a myslím si, že třeba taky zkrášlovat písmo udělat mu různé tvary anebo dělat různé barvy je taky moc pěkné. Taky pracuji hodně často online z domu. Protože SEO optimalizace test a SEO pro wordpress je docela jednoduché, pokud to ihned pochopíte. Není to nic složitého, jak si mnoho lidí myslí. Mnoho lidí si říká, že SEO optimalizace test a SEO pro wordpress musí být opravdu složité. A to si lidé myslí jenom kvůli tomu, že je to složité slovo. Nicméně ale pokud to člověk pochopí, tak bude vědět včas, že nic těžkého na tom není. Tak se nebojte a zkuste se ponořit do SEO optimalizace testu a SEO pro Word press.