Servis s čerpadly

Servis s čerpadly

Můj přítel si chtěl vždycky otevřít nějakou firmu, kde by mohl podnikat a vydělávat peníze. Můj přítel byl už dvakrát zaměstnaný, ale nikde mu to prý příliš moc nevyhovovalo. Nebaví ho poslouchat některé příkazy a rozkazy svých nadřízených. Já se mu nedivím, protože mě to taky nebaví, proto jsem se taky dala na home office a pracuji sama na sebe. V něčem je to výhodné a v něčem není. Jenomže když se zamyslím nad tím, že psychicky mi to vyhovuje lépe být sama, tak raději dám přednost tomu, i když mám méně peněz. Tohle ale za každý na každém, jak se rozhodne. Taky to samozřejmě záleží na tom, kolik člověk peněz potřebuje. Jestli je hodně zadlužený, tak je samozřejmě lepší, pokud člověk zůstane v zaměstnaneckém poměru, kde má měsíční výplatu opravdu jistou. A nemusí se dál o nic starat. Můj přítel tedy chtěl si otevřít firmu i přes to všechno.

Přítel občas taky řídí takové auto.

A protože doma se rád vrtá v různých strojích a čerpadlech, tak si řekl, že si otevře servis čerpadel. A protože bydlíme v Praze, tak to bude servis čerpadel v Praze. A když jsme s přítelem zjišťovali, kolik je servisů čerpadel v Praze, tak jsme si napočítali opravdu nízké číslo. Takže jsme si řekli, že přítel udělá dobře, když si otevře servis čerpadel v Praze.

Čerpadla mají různou velikost.

Myslím si, že to bude dobrý nápad, protože čerpadla jsou vlastně používaná často a jsou potřeba. A bez čerpadel se někdo vůbec ani neobejde, takže když jsme přemýšleli, kde si servis čerpadel v Praze otevřeme, měli jsme jasno. Protože kousek pod naším domem byla jedna volná budova, kde bychom mohli mít servis čerpadel. A přítel s tím souhlasil. A jsem nakonec ráda, jak se rozhodl. Zatím uvidíme do budoucna, jak se přítelovi bude dařit. I když já věřím tomu, že se mu bude dařit nebude. Proč by přítel nemohl uspět? V okolí žádný pražský servis čerpadel není, takže má přítel velký potenciál.