Ells

Komu není po ekonomické stránce přáno, ten určitě nevede jednoduchý život. Někdo takový si musí leccos odpírat a nejednou kvůli tomu klidně i vysloveně strádá.

Velký výběr nádherných svatebních šatů

Plánování svatby bývá běh na dlouhou trať
Každá nevěsta má představy o svém svatebním dni. Inspirace je všude okolo a je snadné najít věci, které by chtěla mít na svém svatebním stole, a taky na sobě. Výběr svatebních šatů je jedna z nejdůležitějších věcí, které nevěsty před dnem D čeká. Některé nevěsty tuší, co by chtěly, jiné si některé šaty zamilují až přímo v salonu. Budete i vy hledat svoje svatební šaty? V našem salonu probíhá prodej svatebních šatů
Svatebni-saty-spolecenske-plesove v Praze. Máme jen dvě pobočky salonu – v Praze a v Paříži. Jak vidíte, máme exkluzivní zboží, které se prodává samo. I tak ale není naše priorita každé nevěstě vnutit šaty – takto se v našem salonu opravdu nechováme.

nevěsta a ženich

My chceme, aby si šaty vybraly vás
Líbí se vám nějaký styl nebo se chcete podívat, co vám můžeme nabídnout? Obě varianty jsou v pořádku. Jen za námi přijďte a společně určitě najdeme šaty, které vám padnou jako žádné jiné. Máme několik desítek modelů, které se liší střihy, provedením, látkami i stylem. Jedno mají společné – pochází z ruční výroby a jejich kvalita se nedá srovnat se šaty, které se prodávají v obyčejných obchodech.

Náš personál je velmi zkušený, a díky tomu dokážeme nevěstám nabídnout skvělý servis i služby. Kromě dokonalých svatebních šatů máme v nabídce i společenské a plesové šaty, které z vás udělají královnu každé společenské akce.

svatební šaty

Šaty si můžete koupit, a pokud budete mít štěstí, narazíte zrovna na výprodej. Vybrané šaty tak můžete koupit za ještě lepší cenu. Navštivte náš salon a vyberte si dokonalé svatební šaty, na které budete vzpomínat celý život. Svatební šaty jsou velmi důležitou součástí každé svatby, a proto by se jejich výběr neměl podceňovat. V našem salonu nechceme, aby si nevěsta vybrala to první, co jí padne, ale chceme, aby odešla s šaty, které podtrhnout její osobnost. Pojďte se přesvědčit.