Ells

Komu není po ekonomické stránce přáno, ten určitě nevede jednoduchý život. Někdo takový si musí leccos odpírat a nejednou kvůli tomu klidně i vysloveně strádá.

Praktický dětský kočárek

Bezpečnost našich dětí je pro náš vším. Snad v poslední době to platí ještě více než kdy dřív. Ale je také proč strachovat se o to, aby se jim nic nestalo. Nikdy dříve ještě svět neznal tak hustý dopravní provoz na silnici ve dne v noci, ještě nikdy se k našim uším nedostávalo tolik informací o unesených či znásilněných dětech. Pokud takovéto informace přijímáme na denní bázi je jasné, že se v nás postupně vytvoří strach o naše maličké. Bezpečnost během dopravy je jedním z nejdiskutovanějších témat. Ať už se stane sebemenší nehoda na kole, v autě nebo kdekoli jinde jsou děti ty nejohroženější, proto je také musíme adekvátně chránit.

matka s dítětem

Rok co rok přichází nezávislé společnosti s testy a recenzemi na různé typy autosedaček, dětských přileb a dalších, tak aby si i běžný spotřebitel mohl vybrat, co vyhovuje právě jemu a co považuje za nejlepší. Součástí tady tohoto tématu jsou také dětské kočárky. Základním požadavkem je, aby byl dětský kočárek bezpečný, ale také praktický a v neposlední řadě, aby pěkně vypadal. Dobrou volbou je v takovém případě kombinovaný kočárek (označované také jako 2v1), který v sobě skrývá sportovní sedačku i klasický kočárek. Dokonce můžete na trhu nalézt také verzi, která se označuje jako trojkombinace, protože v sobě obsahuje ještě navíc autosedačku.

děti

Jsou vhodné pro děti od 2 do 3 let a mají svůj systém velmi dobře promyšlený. Tyto kočárky mají obvykle velká kola, která každá majitelka ocení při jízdě v terénu. Dříve se doporučovala kola nafukovací, to ale dnes neplatí a v nabídce můžete najít také kola gelová. Vedle velkých kol je dobré se ujistit, že kočárek má kvalitně vyrobený pevný rám a dobře provedené odpružení, které je také jako dělané do terénu. Jak už jsme zmínili, i u kočárků je důležitá jejich praktičnost, takže si u kombinovatelných kočárků můžete vybrat z různě velkých úložných prostor.