Ells

Komu není po ekonomické stránce přáno, ten určitě nevede jednoduchý život. Někdo takový si musí leccos odpírat a nejednou kvůli tomu klidně i vysloveně strádá.

Stěhovací firmy pracují v tichosti a nejsou to meloucháři

Pamatujete se ještě na film „Kulový blesk“, v němž pan Josef Abrhám uplácel stěhováky, aby si zašli někam „na svačinku“, když se objevily komplikace s Mistrem Bílkem? Takové úkony byly za socialismu běžné, stěhováci mnohdy nepracovali pro zákazníka, ale pro sebe, nešlo jim o dobré jméno firmy a celého kolektivu, nýbrž zejména o nějaký osobní profit. Pochopitelně nelze házet všechny tamní stěhováky do jednoho pytle, ale s těmi současnými je nelze paušálně srovnávat. Dnes je v této branži velká konkurence a každá chyba se firmám vymstí, proto se snaží zákazníkům maximálně vstříc, a to se také projevuje na jejich výkonu.

skládací plastová přepravka

Občerstvení, svačinka, cigarety, pivo – toto bývalo zvykem za socialismu, ale dnes po vás stěhovací firma nic takového požadovat nebude. Ovšem pokud budete chtít nabídnout vlastnoručně upečený rybízový koláč, anebo připravíte sendviče se zeleninovým salátem, nikoli jako úplatek, ale jen tak, pro radost a zlepšení atmosféry, stěhováci vaši milou pozornost neodmítnou.

výplňová tělíska

Stěhování na klíč – dnes můžete také poptávat komplexní akci, počínaje balením věcí, demontáží nábytku a odmontováním svítidel, zrcadel či garnýží, až po pokládku koberců, rozmístění nábytku, vybalení věcí a montáž lustrů, rolet, žaluzií a dalšího bytového zařízení. Stěhovací firmy mohou přestěhovat i vestavěnou skříň na míru a kompletní kuchyňskou linku, kterou také na novém místě uvedou do provozu.

Nadstandardní úkony – stěhovací firma dokáže zajistit i úkony, které nepatří k běžným v tomto procesu, např. poradí si i s velkým akváriem, s velkými a hlavně citlivými hudebními nástroji, s vybavením garáží a dílen, se starožitným nábytkem a křišťálovými lustry apod.

Na stěhováky stěhování v Nymburce byste se zkrátka neměli dívat tak, jako lidé před čtyřiceti lety, tedy jako na svalovce, obdařené jen nízkým intelektem a duchovní úrovní.